Wielkimi krokami zbliża się ta data, a Ty wciąż szukasz wyjątkowego zaproszenia na urodziny lub rocznicę? Nie przejmuj się, w tym miejscu znajdziesz wiele wskazówek, dzięki którym stworzysz wyjątkowe zaproszenie już w kilka dni. Poznaj sekrety skutecznego projektu i stwórz zaproszenia okolicznościowe, dzięki którym o Twojej imprezie będzie głośno, jeszcze zanim się rozpocznie.

Zaproszenia na osiemnastkę – jak je zaprojektować?

Przygotowując imprezę na osiemnaste urodziny warto zadbać o to by były one absolutnie wyjątkowe – w końcu w dorosłość można wkroczyć tylko raz. Dobrze byłoby wybrać odpowiednie miejsce, przygotować oryginalne dekoracje i smaczne menu. Należy jednak pamiętać również o tym, żeby przygotować zaproszenia. Będą one pierwszym elementem z osiemnastkowej imprezy, który goście zapamiętają. Poza tym […]

Czytaj dalej »

Jak wybrać zaproszenia na urodziny dla dorosłych?

Zamierzasz zorganizować urodzinową imprezę? Szukasz oryginalnych, a jednocześnie pięknie wykonanych zaproszeń? Cóż, wiemy, że to nie jest łatwe. Przygotowanie zaproszeń polega nie tylko bowiem na wypisywaniu miejsca i daty przyjęcia, ale także na jego odpowiednim dobraniu o stylu imprezy. Organizując urodziny, warto zadbać jednak o wszystko, a więc także i o zaproszenia.

Czytaj dalej »

Modne zaproszenia na rocznicę

Rocznica ślubu to bardzo ważna data w kalendarzu, dlatego często małżonkowie organizują z tej okazji specjalną uroczystość. Jeżeli chcemy pokazać wszystkim, jak ważne jest to dla nas święto, warto także zadbać o wybór idealnie dopasowanych do niego zaproszeń. Często przy tego rodzaju zaproszeniach wybierane są motywy podobne jak na kartkach ślubnych.

Czytaj dalej »