Chcesz stworzyć zaproszenia okolicznościowe, które wprawią gości w zachwyt? Poznaj tajemnice intrygujących kart okolicznościowych, które będą wisienką na torcie każdego przyjęcia. Poradzimy Ci, jak zaprojektować kreatywne zaproszenia na chrzciny, urodziny, ślub, komunię lub na imprezę firmową. Razem przygotujemy efektowne zaproszenie składane, kartkę okolicznościową lub zawieszki na butelki. Poznaj ABC zaproszeń okolicznościowych i już dziś roześlij dobre wrażenie.

Rodzaje zaproszeń okolicznościowych

Zaproszenia okolicznościowe to niezwykle ważny element codziennego życia. Bez nich trudno wyobrazić sobie przygotowanie i przeprowadzenie jakiejkolwiek uroczystości – od urodzin, poprzez ślub, aż po biznesową konferencję. Zaproszenia towarzyszą nam nie tylko w życiu prywatnym, ale także w zawodowym. Istnieje wiele rodzajów zaproszeń okolicznościowych, a każde z nich jest wykorzystywane przy innych okazjach.

Czytaj dalej »

Druk zaproszeń składanych

Decydując się na druk zaproszeń, warto wiedzieć, że ich styl powinien zależeć od rodzaju okazji, na jaką są przeznaczone. Inne zaproszenie będą odpowiednie na imprezę sylwestrową, inne na uroczysty ślub, inne z kolei na firmowy event. Zaproszenia składane Tradycyjną i chyba najczęściej wybieraną formą są chyba zaproszenia składane. Niektórym może wydawać się, że jest to […]

Czytaj dalej »

Zawieszki na butelki na Dzień Matki i Ojca

Wiele dzieci, o ile pozwala im na to wiek, z dużym wyprzedzeniem przygotowuje niespodzianki na Dzień Matki i Ojca, bardzo troszcząc się o to, żeby były one doniosłe, ale jednocześnie nie przerodziły się w patos, którego nie zrozumieją maluchy. Po złożeniu życzeń i wręczeniu prezentów nadchodzi idealny czas na spędzenie go w rodzinnym gronie i […]

Czytaj dalej »

Zawieszka na pamiątkę i dobry humor

W dzisiejszym wpisie będzie nie o zaproszeniach, a o materiałach, które umożliwiają lepszą organizację imprez – weselnych i nie tylko. Wybór zawieszki na butelki, co dzisiaj jest coraz bardziej popularną ozdobą podczas wesela, to nie lada wzywanie, a to za sprawą sporej ilości dostępnych wzorów czy modeli.

Czytaj dalej »

Organizacja idealnego wesela

Wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Dlatego jego organizacją warto zająć się odpowiednio wcześniej, tak by zadbać o wszystkie szczegóły i mieć pewność, że będzie ono absolutnie wyjątkowe. Organizację warto podzielić na etapy i pilnować tego by każdy został zrealizowany odpowiednio wcześniej.

Czytaj dalej »