Zaproszenia na Wielkanoc

Wielkanoc tuż tuż i jeśli chcemy je spędzić w rodzinnym gronie to miło byłoby zaskoczyć innych i dać im proste zaproszenia na tę uroczystość. Będzie to miła niespodzianka i chyba nie ma osoby, która nie lubi dostawać zaproszeń. Warto także jak już się postaramy zaznaczyć tam na przykład żeby każdy przyniósł po jednej potrawie co na pewno ułatwi nam pracę. Dzięki temu nie będziemy musieli do wszystkich dzwonić tylko zrobimy to po staremu co wcale nie oznacza, że gorze.

Co powinno znaleźć się na zaproszeniu?

 

Przede wszystkim imię i nazwisko osoby, która zaprasza, bo lepiej wiedzieć kto organizuje uroczystość Wielkiej nocy.

Druga sprawa to miejsce i godzina imprezy. To są raczej rzeczy oczywiste ale żeby nie było niedomówień to warto o nich wspomnieć.

Ostatnimi rzeczami powinno być nazwisko gościa i jakiś numer telefonu do potwierdzenia przybycia.

Wypełnić łatwo ale jak zaprojektować takie zaproszenie?

 

Jeśli wpiszemy w wyszukiwarkę zaproszenia na Wielkanoc to na pewno znajdziemy bardzo dużo stron, które oferują gotowe projekty jak i opcję do stworzenia ich samodzielnie. Wygląda to tak, że wybieramy kolor tła, gdzie mają być umiejscowione informację, jakieś dodatki typu róże itp., a następnie zapisujemy plik w formacie pdf i mamy zaproszenie.

Zaprojektowaliśmy zaproszenie i mamy wszystkie informację, które być na nim powinny, więc teraz musimy je gdzieś wydrukować. Polecam drukarnie online, gdyż cena będzie na pewno niższa niż w stacjonarnej drukarni. Również bardzo często na stronach gdzie projektujemy nasze zaproszenie istnieje opcja wysłania go właśnie na tej stronie tak żebyśmy otrzymali zaproszenia listownie na podany przez nas wcześniej adres. Jest to najsprawniejsza forma, ponieważ robić gdzie indziej, a potem w innej firmie wysyłać to już za dużo zabawy.

Jak widać projektowanie zaproszeń nie musi wiązać się tylko ze ślubem czy urodzinami. Może również zaskoczyć naszych gości i zaprosić ich na rodzinną Wielkanoc. Zaproszenia robi się bardzo łatwo i szybko dzięki czemu możemy pokazać swój talent artystyczny.